Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, neroli i piwonia.

Mandarynka Neroli Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink by Victoria`s Secret.

Pink Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Przeszywająco świeży i sztuczny.
I znów ta sama bajka: cytrusy i może zielone jabłka?
Oraz nieustępliwa gryząca piwonia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Chantal Thomass Chantal Thomass Paul Smith Paul Smith Story Valentino Vendetta Donna Givenchy Oblique Play Braccialini Braccialini Women Flirt! Flirtatious Gale Hayman Delicious Feelings Anna Sui Rock Me! Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Best Company Best Company Nina Ricci Nina L`Elixir