Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pear Glace Victoria`s Secret dla kobiet

Pear Glace Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

wodny
Pear Glace Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Pear Glace Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Pear Glace Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Pear Glace Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Pear Glace Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Pear Glace Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Pear Glace marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gruszka, liść czarnej porzeczki, fiołek, rumianek i aloes.

Gruszka Liść czarnej porzeczki Fiołek Rumianek Aloes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pear Glace by Victoria`s Secret.

Pear Glace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Pear Glace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Pear Glace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pear Glace marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pear Glace marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace V/S Versus Esteban Folie de Figue Indult Manakara Fragonard Caresse Mary Kay Exotic Passionfruit Jeanne Arthes Love Generation Pink Lush Ginger So...? So...? What Police Police Passion Lise Watier Neon Love Desirable Esme Rene Midnight Wishes Jeanne Arthes Lover