Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oh What Fun is Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Oh What Fun is Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Oh What Fun is Pink marki Victoria`s Secret to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oh What Fun is Pink został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra i piwonia.

Ambra Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oh What Fun is Pink by Victoria`s Secret.

Oh What Fun is Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Oh What Fun is Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Oh What Fun is Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oh What Fun is Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oh What Fun is Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Slava Zaitsev Maroussia Rochas Tocade Danielle Steel Danielle Donna Karan Donna Karan Gold Jette Joop Dark Sapphire Renato Balestra Diamante Leonard Fashion Andy Warhol Pop pour Femme Jeanne Arthes Made In Love Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Amouage The Library Collection Opus III