Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oh What Fun is Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Oh What Fun is Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Oh What Fun is Pink marki Victoria`s Secret to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oh What Fun is Pink został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra i piwonia.

Ambra Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oh What Fun is Pink by Victoria`s Secret.

Oh What Fun is Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Oh What Fun is Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Oh What Fun is Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oh What Fun is Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oh What Fun is Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Serge Lutens Fleurs de Citronnier Salvador Dali Salvador Dali Stella McCartney Stella in Two Amber Jesus Del Pozo Halloween The Body Shop Neroli Jasmin Avon Far Away Sensual Embrace Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Jeanne Arthes Art S Boadicea the Victorious Divine Thomas Sabo Charm Rose Lulu Guinness Pink Pearls