Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

No3 Sheer Amber Victoria`s Secret dla kobiet

No3 Sheer Amber Victoria`s Secret dla kobiet

No3 Sheer Amber Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia No3 Sheer Amber Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia No3 Sheer Amber Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia No3 Sheer Amber Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

No3 Sheer Amber marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. No3 Sheer Amber został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi lotos; nutą serca jest kwiat jabłoni; nutą bazy jest ambra.

Lotos

Kwiat jabłoni

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No3 Sheer Amber by Victoria`s Secret.

No3 Sheer Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret No3 Sheer Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret No3 Sheer Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No3 Sheer Amber marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No3 Sheer Amber marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Estee Liz Claiborne Curve Soul Agatha Ruiz de la Prada Flor Givenchy Very Irresistible Sensual Air-Val International Disney Minnie The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Jessica McClintock Jess Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Guerlain Mayotte Ormonde Jayne Tiare Shiseido Rosarium Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston