Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

More PINK Please Victoria`s Secret dla kobiet

More PINK Please Victoria`s Secret dla kobiet

wodny

More PINK Please marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. More PINK Please został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są różowy lotos, mandarynka i orchidea; nutami serca są morela, gruszka i róża; nutami bazy są ambra, pianka marshmallow i piżmo.

Różowy lotos Mandarynka Orchidea

Morela Gruszka Róża

Ambra Pianka marshmallow Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about More PINK Please by Victoria`s Secret.

More PINK Please Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret More PINK Please, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret More PINK Please, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum More PINK Please marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu More PINK Please marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Pilar & Lucy To Twirl All Girly Koto Parfums Hello Kitty Sasha Varon Soulgasm Ulric de Varens Mini Vanille Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Payard Lychee Mousse Michel Germain Sexual Femme Michel Germain Tattoo GoodTrueBeautiful Lovelily