Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet

Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet

Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Spell Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Love Spell marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love Spell został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są brzoskwinia, kwiat wiśni i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, konwalia i bez; nutami bazy są piżmo, tamaryndowiec i białe drzewa.

Brzoskwinia Kwiat wiśni Czerwone jabłko

Jaśmin Konwalia Bez

Piżmo Tamaryndowiec Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Spell by Victoria`s Secret.

Love Spell Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Love Spell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Love Spell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Spell marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Spell marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Be Seduced Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Diesel Loverdose Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Halloween Halloween Rihanna Nude Marc Jacobs Lola Lanvin Oxygene Dolce&Gabbana D&G Light Blue Christian Dior Pure Poison Thierry Mugler Womanity Prada Prada Candy Escada Incredible Me Escada Desire Me Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Rochas Tocade Cacharel Amor Amor Tentation Ralph Lauren Safari Viktor&Rolf Bonbon Roberto Cavalli Acqua