Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Rocks Victoria`s Secret dla kobiet

Love Rocks Victoria`s Secret dla kobiet

Love Rocks Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Rocks Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Rocks Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Rocks Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Love Rocks marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love Rocks został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, piwonia i malina; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe, stefanotis i Śliwka; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i fiołek.

Bergamotka Piwonia Malina

Jaśmin Drzewo sandałowe Stefanotis Śliwka

Piżmo Ambra Wanilia Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Rocks by Victoria`s Secret.

Love Rocks Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Love Rocks, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Love Rocks, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Rocks marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Rocks marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Supermodel Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Tiffany Trueste Eau Jeune Rose Nerolita Ormonde Jayne Frangipani Montale Fruits of the Musk Massimo Dutti En Esencia John Richmond John Richmond Eau de Parfum Filles des Iles Floral Solaire Thymes Red Cherie Marc de la Morandiere Thiara Vera Wang Preppy Princess