Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Love Me More Victoria`s Secret dla kobiet

Love Me More Victoria`s Secret dla kobiet

Love Me More Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Me More Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Me More Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Me More Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Me More Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Love Me More Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Love Me More marki Victoria`s Secret to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Love Me More został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutą serca jest canelé; nutą bazy jest ambra.

Grejpfrut

Canelé

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Me More by Victoria`s Secret.

Love Me More Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Love Me More jest oczywiście podobny do Love Me. Po prostu okropnie słodki.
Większość zapachów Victoria's Secret wydaje się podobna do siebie nawzajem.
Ten ma jako dodatek sztuczną nutę ambry, która nadaje tej "kompozycji" dziwnie męskawego charakteru.
Nadawałby się może do perfumowania sklepów "młodzieżowych", ale nie młodzieży. Ani ludzi w ogóle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Love Me More, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Love Me More, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Me More marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Me More marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jil Sander Sensations Serge Lutens Datura Noir Lolita Lempicka L`eau de Minuit Il Profvmo Chocolat Grassroots World Of Your Own Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars Molinard Les Orientaux: Vanille Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Yves Rocher Cap Nature Vanille Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Carol`s Daughter Ecstasy