Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

London Victoria`s Secret dla kobiet

London Victoria`s Secret dla kobiet

ozonowy
wodny
London Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia London Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

London marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. London został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, mandarynka, róża bułgarska, aksamitka, jabłko i neroli; nutami serca są jaśmin, lotos, czarna róża, kwiat pomarańczy, liść fiołka i konwalia; nutami bazy są paczula, wanilia, piżmo i ambra.

Gorzka pomarańcza Mandarynka Róża bułgarska Aksamitka Jabłko Neroli

Jaśmin Lotos Czarna róża Kwiat pomarańczy Liść fiołka Konwalia

Paczula Wanilia Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about London by Victoria`s Secret.

London Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret London, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret London, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum London marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu London marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Trussardi Trussardi Jeans Fresh Violette Valentino Rock`n Dreams Oriflame Diamond Musk Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia JoAnne Bassett Madame Pompadour Rifat Ozbek Ozbek Revlon Unforgettable Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Parfums DelRae Coup de Foudre Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth