Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

London Victoria`s Secret dla kobiet

London Victoria`s Secret dla kobiet

ozonowy
wodny
London Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia London Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

London marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. London został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, mandarynka, róża bułgarska, aksamitka, jabłko i neroli; nutami serca są jaśmin, lotos, czarna róża, kwiat pomarańczy, liść fiołka i konwalia; nutami bazy są paczula, wanilia, piżmo i ambra.

Gorzka pomarańcza Mandarynka Róża bułgarska Aksamitka Jabłko Neroli

Jaśmin Lotos Czarna róża Kwiat pomarańczy Liść fiołka Konwalia

Paczula Wanilia Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about London by Victoria`s Secret.

London Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret London, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret London, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum London marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu London marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Givenchy Ysatis Iris Clean Clean Shower Fresh Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Nasomatto Narcotic Venus Perfumer`s Workshop Samba Star Clinique Clinique Happy Summer Spray Oriflame City Jungle Anna Sui Rock Me! Summer of Love Potter & Moore Orange Flower and Amber Vicky Tiel Destine The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine