Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Life Is Pink Wish Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Life Is Pink Wish Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Life Is Pink Wish Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Life Is Pink Wish Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Life Is Pink Wish Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Life Is Pink Wish Pink marki Victoria`s Secret to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Life Is Pink Wish Pink został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i piwonia.

Wanilia Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Is Pink Wish Pink by Victoria`s Secret.

Life Is Pink Wish Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Is Pink Wish Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Is Pink Wish Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Roberto Cavalli Serpentine Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Alexander McQueen My Queen Jette Joop Dark Sapphire Oleg Cassini Cassini Fragonard Eclat Fred Hayman 273 Rodeo Drive Kate Moss Vintage DSH Perfumes L´eau d´Iris Shakira S Robert Piguet Calypso