Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Life Is Pink Shine Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Life Is Pink Shine Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Life Is Pink Shine Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Life Is Pink Shine Pink został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoskwinia i gardenia tahitańska.

Brzoskwinia Gardenia tahitańska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Is Pink Shine Pink by Victoria`s Secret.

Life Is Pink Shine Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Is Pink Shine Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Is Pink Shine Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Naomi Campbell Cat Deluxe Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Carolina Herrera 212 Splash for Women Ghost Ghost Summer Moon Oriflame Embrace Her Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Les Nereides Musc de Java Mojo Be Magic Corine de Farme Ternata Xerjoff Lua