Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Life Is Pink Shine Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Life Is Pink Shine Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Life Is Pink Shine Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Life Is Pink Shine Pink został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoskwinia i gardenia tahitańska.

Brzoskwinia Gardenia tahitańska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Is Pink Shine Pink by Victoria`s Secret.

Life Is Pink Shine Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Is Pink Shine Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Is Pink Shine Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Britney Spears Midnight Fantasy Jennifer Lopez Live Kenzo 7:15 AM in Bali Cathy Guetta Pink Power Acqua di Genova Acqua di Genova - Silver Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty CnR Create Virgo Sarah Jessica Parker SJP NYC Montale Pure Gold Mariah Carey Lollipop Bling Honey Estée Lauder Pleasures Bloom