Marki » T-Z » « Grupy

Life Is Pink Live Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

tropikalny
kwaśny
Life Is Pink Live Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Life Is Pink Live Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Life Is Pink Live Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Life Is Pink Live Pink marki Victoria`s Secret to perfumy dla kobiet. Life Is Pink Live Pink został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja i malina.

Marakuja Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Is Pink Live Pink by Victoria`s Secret.

Life Is Pink Live Pink Recenzje Perfum

Life Is Pink Live Pink by Victoria`s Secret 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Life Is Pink Live Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Life Is Pink Live Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Is Pink Live Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Is Pink Live Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yllozure Yllozure Paolo Gigli Maestrale Profumum Roma Antico Caruso DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) Montale Wild Aoud Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Musc & Patchouli Jacques Bogart Bogart Pour Homme Rothenstein Deja Vu Gay NafNaf Fashion Instinct Diesel Only The Brave Iron Man Novae Plus Lady Pink