Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret dla kobiet

Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret dla kobiet

Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Heavenly Luxe Edition marki Victoria`s Secret to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Heavenly Luxe Edition został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i piwonia.

Białe piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heavenly Luxe Edition by Victoria`s Secret.

Heavenly Luxe Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Heavenly Luxe Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Heavenly Luxe Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heavenly Luxe Edition marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heavenly Luxe Edition marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Trouble Mariah Carey M Jette Joop Dark Sapphire Jean Paul Gaultier Classique Prestige Mango MNG Cut for Woman Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol GoodTrueBeautiful Forever Lily Parfums Elite Miss Elite Model In Love DSH Perfumes Madonna Lily Arno Sorel Shaman Femme Gucci Gucci Guilty