Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet

Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet

Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Heavenly Eau de Parfum marki Victoria`s Secret to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Heavenly Eau de Parfum został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe piżmo, wanilia, drzewo sandałowe i piwonia.

Białe piżmo Wanilia Drzewo sandałowe Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heavenly Eau de Parfum by Victoria`s Secret.

Cashmere Mist
Naomagic

Heavenly Eau de Parfum Recenzje Perfum

zarya
zarya

Zazwyczaj wole ciezkie zapachy -korzenne, przyprawowe, kadzidlane... ale mam tez wielka slabosc do "kaszmirowych nut" i swetorw :) ...oraz wytrawnej wanilii. Heavenly kojarzy mi sie z lekkim kaszmirowym swetrem, kropla likieru amaretto i aromatem waniliowego ciasta w tle. Zapach poznalam zima i przyznam ze idealne wpasowywal sie w taki klimat. Gdybym miala go do czegos porownac hmmm... Donna Karan Cashmere Mist + Naomi, Naomagic + Lalique La Perfum...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Heavenly Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Heavenly Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heavenly Eau de Parfum marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heavenly Eau de Parfum marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Avon Black Suede Nautilus Nautilus Black Marlin La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Fresh Tobacco Caramel Jessica McClintock Scott McClintock Ramon Molvizar Oriental Goldskin Michel Germain Sexual Secret Men Tesori d`Oriente Mirra Joya Ambrosia Ermenegildo Zegna Zegna Forte Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade