Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Give a Little Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Give a Little Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Give a Little Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Give a Little Pink został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat jabłoni i fiołek.

Kwiat jabłoni Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Give a Little Pink by Victoria`s Secret.

Give a Little Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Give a Little Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Give a Little Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Give a Little Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Give a Little Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Versace Blonde Perry Ellis Perry Ellis f Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Trussardi Bianco Prince Matchabelli Aviance Night Musk Esteban Oriental Flower Frederic Malle Lys Mediterranee Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Gale Hayman So Delicious Women April Aromatics Jasmina Annick Goutal Rose Splendide