Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Give a Little Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Give a Little Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Give a Little Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Give a Little Pink został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat jabłoni i fiołek.

Kwiat jabłoni Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Give a Little Pink by Victoria`s Secret.

Give a Little Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Give a Little Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Give a Little Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Give a Little Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Give a Little Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Summer Mania Femme Carven Madame de Carven Marc Rosen Shanghai Britney Spears Curious Heart becker.eshaya b.e. Demeter Fragrance White Bouquet Czech & Speake Rose DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Caron Acaciosa Voluspa Enfleurage Byredo La Tulipe Romeo Gigli Laki