Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Forever Blushing Victoria`s Secret dla kobiet

Forever Blushing Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny

Forever Blushing marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Forever Blushing został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia i grusza.

Lilia Grusza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Blushing by Victoria`s Secret.

Forever Blushing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Forever Blushing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Forever Blushing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Blushing marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Blushing marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Envy Me Hugo Boss Pure Purple Vera Wang Flower Princess Keiko Mecheri Passiflora Aubusson Histoire D`Amour 2 Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside O Boticario Insensatez Gale Hayman Golden Delicious LR Heidi Klum Me Esme Rene Midnight Wishes Sugababes Tempt Avon Secret Fantasy