Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Exotic Bloom Victoria`s Secret dla kobiet

Exotic Bloom Victoria`s Secret dla kobiet

kokosowy
tropikalny

Exotic Bloom marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Exotic Bloom został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, kokos i orchidea.

Piżmo Kokos Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Exotic Bloom by Victoria`s Secret.

Exotic Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Exotic Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Exotic Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Exotic Bloom marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Exotic Bloom marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Escada Island Kiss Byblos Blu Wake Up! Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Grassroots Happily Ever After CnR Create Cancer Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Sarantis B.U. Dreamy Carolina Herrera CH Garden Party Adidas Adidas Fresh Escape Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Jil Sander Sensual Jil