Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Exotic Bloom Victoria`s Secret dla kobiet

Exotic Bloom Victoria`s Secret dla kobiet

kokosowy
tropikalny

Exotic Bloom marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Exotic Bloom został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, kokos i orchidea.

Piżmo Kokos Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Exotic Bloom by Victoria`s Secret.

Exotic Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Exotic Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Exotic Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Exotic Bloom marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Exotic Bloom marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Femme Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Ralph Lauren Ralph Wild Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Miller Harris Figue Amere Emanuel Ungaro Ungaro Party Molinard Les Fruits: Mure Halloween Halloween Kiss Sexy Voluspa Corsica Next Just Pink Bloom Paris Hilton Passport Paris