Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Enchanted Apple Victoria`s Secret dla kobiet

Enchanted Apple Victoria`s Secret dla kobiet

Enchanted Apple Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Enchanted Apple Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Enchanted Apple Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Enchanted Apple marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, czerwone jabłko i hiacynt wodny.

Piżmo Czerwone jabłko Hiacynt wodny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enchanted Apple by Victoria`s Secret.

Enchanted Apple Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Enchanted Apple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Enchanted Apple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enchanted Apple marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enchanted Apple marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Courreges Sweet Courreges L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Rochas Desir Pour Femme Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Annick Goutal Petite Cherie Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Novae Plus Violet Miss Caty Cat Lancome O d`Azur Bath and Body Works Orange Sapphire