Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream Angels Wish Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Wish Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1

Dream Angels Wish Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Wish Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Wish Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Wish marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Wish został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut, różowy pieprz i bergamotka; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew, orchidea, kwiat pomarańczy i magnolia; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, wanilia i piżmo.

Grejpfrut Różowy pieprz Bergamotka

Jaśmin Wiciokrzew Orchidea Kwiat pomarańczy Magnolia

Drzewo kaszmirowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Wish by Victoria`s Secret.

Dream Angels Wish Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Wish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Wish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Wish marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Wish marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Spring Flower Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Sonia Rykiel Rykiel Rose Ghost Ghost Summer Moon Lancome Benghal Ted Lapidus Fantasme Bath and Body Works Sparkling Peach Manuel Canovas Pink Riviera Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes Blue Q Cute As Hell Garage Alexia Vera Wang Preppy Princess