Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream Angels Heavenly Stardust Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Stardust Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Stardust Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Stardust Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Stardust Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Stardust Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Heavenly Stardust marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Heavenly Stardust został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, wiciokrzew i jagody ostrokrzewu.

Piżmo Wiciokrzew Jagody ostrokrzewu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Heavenly Stardust by Victoria`s Secret.

Dream Angels Heavenly Stardust Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Heavenly Stardust marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Heavenly Stardust marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Patou Hip Barbie Barbie Modelo Jil Sander Sport for Women Ted Lapidus Creation Susanne Lang Sula Blackberry Blush Mauboussin Mauboussin Pour Elle Paul Sebastian Casual for Men Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Marc de la Morandiere Thiara Vera Wang Preppy Princess Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy