Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream Angels Heavenly Gold Edition Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Gold Edition Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Gold Edition Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Gold Edition Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Gold Edition Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Heavenly Gold Edition marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Heavenly Gold Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są pigwa i kardamon; nutami serca są piwonia i frezja; nutami bazy są piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Pigwa Kardamon

Piwonia Frezja

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Heavenly Gold Edition by Victoria`s Secret.

Dream Angels Heavenly Gold Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Heavenly Gold Edition marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Heavenly Gold Edition marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Lily Chic s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Ralph Lauren Ralph Wild Ella Mikao Yujin Amour Fragonard Cerisier en Fleurs Bruno Banani Magic Women Lush So White Carolina Herrera CH Garden Party Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Fragonard Etoile Ulric de Varens Lily Prune Love Fiorucci Pin Up I M Funny