Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Heavenly Flowers marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Heavenly Flowers został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, nuty kwiatowe i nuty owocowe.

Piwonia Nuty kwiatowe Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Heavenly Flowers by Victoria`s Secret.

Dream Angels Heavenly Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Heavenly Flowers marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Heavenly Flowers marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Christian Dior Dior Star Lancetti Etre Femme Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Missoni Aria Missoni Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Emanuel Ungaro Apparition Facets Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Victoria`s Secret Pretty in Pink Fendi Fan di Fendi Jeanne Arthes Boum Cherry