Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Heavenly Flowers marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Heavenly Flowers został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, nuty kwiatowe i nuty owocowe.

Piwonia Nuty kwiatowe Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Heavenly Flowers by Victoria`s Secret.

Dream Angels Heavenly Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Heavenly Flowers marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Heavenly Flowers marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Trussardi Light Her Yves Rocher Green Summer Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Lancome Tropiques Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete LR Heidi Klum Me Donna Karan DKNY Summer Vera Wang Rock Princess So...? So…? Kiss me Liz Claiborne Curve Crush Aftelier Orchid Single Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie...