Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Dream Angels Heavenly Bloom Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Bloom Victoria`s Secret dla kobiet

wodny
Dream Angels Heavenly Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Heavenly Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Heavenly Bloom marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Heavenly Bloom został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są frezja, mandarynka i melon; nutami serca są magnolia, jaśmin, gardenia, kwiat jabłoni i morela; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Frezja Mandarynka Melon

Magnolia Jaśmin Gardenia Kwiat jabłoni Morela

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Heavenly Bloom by Victoria`s Secret.

Dream Angels Heavenly Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Heavenly Bloom marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Heavenly Bloom marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Jennifer Lopez Still Perry Ellis 360° Blue Robert Piguet Fracas Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Britney Spears Curious Heart La Perla J`Aime Les Fleurs Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Stella McCartney Stella in Two Peony M∙A∙C Creations Pinkaura Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Eclectic Collections Excellence