Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Dream Angels Halo Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Halo Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Halo Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Halo Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Halo Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Halo Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Halo Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Halo marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Halo został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są wilczomlecz, liść figi, frezja i gardenia tahitańska; nutami serca są orchidea, pieprz i wanilia; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Wilczomlecz Liść figi Frezja Gardenia tahitańska

Orchidea Pieprz Wanilia

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Halo by Victoria`s Secret.

Dream Angels Halo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Halo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Halo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Halo marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Halo marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Jacomo Silences Purple Tom Tailor New Experience Woman Nanette Lepore Love Bird E. Coudray Givrine Pacifica Egyptian Bergamot Rose Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Vicky Tiel Sirene Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Gabriela Sabatini Magnetic Mojo LIVE NOW Inspired by New York