Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Dream Angels Divine Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Divine Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
Dream Angels Divine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Divine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Divine marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Divine został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyklamen, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, jaśmin, hiacynt, lotos, róża i lilia wodna.

Cyklamen Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Jaśmin Hiacynt Lotos Róża Lilia wodna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Divine by Victoria`s Secret.

Dream Angels Divine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Divine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Divine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Divine marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Divine marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Trussardi Trussardi Jeans Estée Lauder Beautiful Precious Drops Marks and Spencer Florentyna Trance Essence Abbey Rose Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Marc Jacobs Daisy Bloom Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Clinique Clinique Happy Summer Spray Les Parfums de Rosine La Rose Legere Helena Rubinstein Wanted Fiorucci Pin Up I M Sensual