Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream Angels Blush Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Blush Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1

wodny
Dream Angels Blush Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Dream Angels Blush Eau de Parfum Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Blush Eau de Parfum marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Blush Eau de Parfum został wydany w 2013 roku. Dream Angels Blush Eau de Parfum stworzyli Alexandra Carlin i Carlos Vinals. Perfumy zawierają takie składniki, jak pigwa, biały lotos i drewno z morza.

Pigwa Biały lotos Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Blush Eau de Parfum by Victoria`s Secret.

Dream Angels Blush Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Blush Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Blush Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Blush Eau de Parfum marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Blush Eau de Parfum marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering Laura Biagiotti Tempore Donna Valentino Vendetta Donna Etienne Aigner Private Number Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Oriflame Pop Glam Electric Yellow Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Animale Animale Temptation Fiorucci Fiorucci So...? So...? What Marbert Sun LR Pseudonym