Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Delicate Petals Victoria`s Secret dla kobiet

Delicate Petals Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1

Delicate Petals Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Delicate Petals marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, tangeryna i esencja różana.

Piżmo Tangeryna Esencja różana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicate Petals by Victoria`s Secret.

Delicate Petals Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Delicate Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Delicate Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicate Petals marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicate Petals marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine Liz Claiborne Curve Crush Vera Wang Flower Princess Valentino Vendetta Donna Christian Dior J`Adore L`Absolu Ormonde Jayne Frangipani La Perla J`Aime Precious Edition Voluspa Green Datura Borbonese Borbonese Michael Kors Very Hollywood Sparkling Jeanne Arthes Boum Be Different Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh