Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Crystal Kiss Victoria`s Secret dla kobiet

Crystal Kiss Victoria`s Secret dla kobiet

lekko korzenny

Crystal Kiss marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Crystal Kiss został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy i lilia.

Cytrusy Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crystal Kiss by Victoria`s Secret.

Crystal Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Crystal Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Crystal Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crystal Kiss marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crystal Kiss marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Perry Ellis 360° Blue Liz Claiborne Bora Bora Exotic Oscar de la Renta Oscar Summer Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Perfumer`s Workshop Samba Red Woman CnR Create Gemini M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver DSH Perfumes LiLi Cuba Paris Cuba Jungle Snake The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine