Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Cashmere Vanilla Jasmine marki Victoria`s Secret to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cashmere Vanilla Jasmine został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo kaszmirowe, wanilia i jaśmin.

Drzewo kaszmirowe Wanilia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere Vanilla Jasmine by Victoria`s Secret.

Cashmere Vanilla Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere Vanilla Jasmine marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere Vanilla Jasmine marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Puma Flowing Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Benetton B. United Woman The Body Shop Neroli Jasmin Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Charles of the Ritz Charles of the Ritz Opus Oils Divine: Isis Lubin L de Lubin Boadicea the Victorious Elegant Arno Sorel Shaman Femme