Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Cashmere Vanilla Jasmine marki Victoria`s Secret to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cashmere Vanilla Jasmine został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo kaszmirowe, wanilia i jaśmin.

Drzewo kaszmirowe Wanilia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere Vanilla Jasmine by Victoria`s Secret.

Cashmere Vanilla Jasmine Recenzje Perfum

Cashmere Vanilla Jasmine by Victoria`s Secret 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere Vanilla Jasmine marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere Vanilla Jasmine marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Boucheron Christian Dior Dior Addict Dana Tabu Air-Val International Minnie Mouse Montana Samar Bijan Bijan Yves Rocher Clea Jeanne Arthes Cobra MDCI Parfums Enlevement au Serail Oriflame Giordani Gold Shine Ulric de Varens Isa LR LR Classics Antigua