Marki » T-Z » aromatyczno - owocowe « Grupy

Bombshell in Paradise Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell in Paradise Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell in Paradise Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell in Paradise Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell in Paradise Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell in Paradise Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Bombshell in Paradise marki Victoria`s Secret to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Bombshell in Paradise został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi figa; nutą serca jest passiflora; nutą bazy jest cyprys.

Figa

Passiflora

Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bombshell in Paradise by Victoria`s Secret.

Bombshell in Paradise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Bombshell in Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Bombshell in Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bombshell in Paradise marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bombshell in Paradise marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Vero Profumo kiki Masaki Matsushima mat; yellow Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Yachtsman Cabo Avon Electrify Me Smell Bent Mocktail