Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bombshell Seduction Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell Seduction Victoria`s Secret dla kobiet

wodny
Bombshell Seduction Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell Seduction Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Bombshell Seduction marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bombshell Seduction został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, grejpfrut i magnolia.

Piżmo Grejpfrut Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bombshell Seduction by Victoria`s Secret.

Bombshell Seduction Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Bombshell Seduction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Bombshell Seduction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bombshell Seduction marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bombshell Seduction marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali RubyLips Escada Pacific Paradise Escada Escada Sentiment Les Parfums de Rosine Roseberry Esprit Celebration for Her Lulu Castagnette Je t`M :-) Alexandra de Markoff No Regrets Mila Schön `60 Love & Toast Dew Blossom L`Occitane en Provence Rose Neroli Roccobarocco Tre Aloha Beauty Hawaiian Plumeria