Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bombshell Pink Diamond Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell Pink Diamond Victoria`s Secret dla kobiet

tropikalny
Bombshell Pink Diamond Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Bombshell Pink Diamond marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Bombshell Pink Diamond został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy grejpfrut i passiflora.

Różowy grejpfrut Passiflora

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bombshell Pink Diamond by Victoria`s Secret.

Bombshell Pink Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Bombshell Pink Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Bombshell Pink Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bombshell Pink Diamond marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bombshell Pink Diamond marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Exte J`S Exte Pop Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Diesel Diesel Zero Plus Feminine Eau Jeune Rose Nerolita Novae Plus Pink Miss Caty Cat Fragonard Eau Fantasque Pacsun Kirra Pink Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Les Petits Plaisirs Mure Mystique Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010 Lomani Best Lady Xerjoff Lua