Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Bombshell Diamonds 2013 marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bombshell Diamonds 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna, gruszka i jabłko; nutami serca są konwalia, hiacynt, róża, kwiat wanilii, jaśmin, aksamitka i lotos; nutami bazy są cedr, piżmo, drzewo sandałowe i białe drzewa.

Grejpfrut Cytryna Gruszka Jabłko

Konwalia Hiacynt Róża Kwiat wanilii Jaśmin Aksamitka Lotos

Cedr Piżmo Drzewo sandałowe Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bombshell Diamonds 2013 by Victoria`s Secret.

Bombshell Diamonds 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Bombshell Diamonds 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Bombshell Diamonds 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bombshell Diamonds 2013 marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bombshell Diamonds 2013 marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Sunny Frutti Escada Escada Blue Romance Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Bath and Body Works Tropical Passionfruit Avon Urban Flowers New York Avon Make Me Smile Aubusson Histoire D`Amour 2 Oriflame After Hours Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Masaki Matsushima mat; pink Revillon Eau de Turbulences Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light