Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bombshell Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bombshell został wydany w 2010 roku. Bombshell stworzyli Adriana Medina i Mark Knitkowski. Nutami głowy są tangeryna, grejpfrut, ananas, truskawka i marakuja; nutami serca są jaśmin, czerwone jagody, konwalia, piwonia i kwiat wanilii; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i mech dębowy.

Tangeryna Grejpfrut Ananas Truskawka Marakuja

Jaśmin Czerwone jagody Konwalia Piwonia Kwiat wanilii

Piżmo Nuty drzewne mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bombshell by Victoria`s Secret.

DaliA
Incanto Shine
Pink Boudoir

Bombshell Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bombshell jest bardzo świeża i cytrusowo owocowa, podobna do jakiegoś innego zapachu własnej marki (albo nawet kilku).
Radosna, naiwna i sztuczna na maksa.
Ktoś się napracował wymyślając skład, z którego czuć jedynie: chemiczne cytrusy, duszącą piwonię i czyste piżmo.
Ale nazwa fajna.
Bombshell = a very attractive woman.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Bombshell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Bombshell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bombshell marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bombshell marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Oriflame Power Woman Lanvin Jeanne Lanvin Couture Montale Intense Cafe Jessica Simpson Fancy Avon Simply Her Dolce&Gabbana D&G Light Blue John Galliano Parlez-Moi d’Amour Marc Jacobs Daisy Dream Sarantis C-Thru Pearl Garden Ghost Ghost Burberry Burberry Brit Sheer Britney Spears Believe Lanvin Jeanne Lanvin Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Elixir des Merveilles Guerlain La Petite Robe Noir Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum