Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bombshell Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bombshell został wydany w 2010 roku. Bombshell stworzyli Adriana Medina i Mark Knitkowski. Nutami głowy są tangeryna, grejpfrut, ananas, truskawka i marakuja; nutami serca są jaśmin, czerwone jagody, konwalia, piwonia i kwiat wanilii; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i mech dębowy.

Tangeryna Grejpfrut Ananas Truskawka Marakuja

Jaśmin Czerwone jagody Konwalia Piwonia Kwiat wanilii

Piżmo Nuty drzewne Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bombshell by Victoria`s Secret.

Incanto Shine
DaliA
Pink Boudoir

Bombshell Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bombshell jest bardzo świeża i cytrusowo owocowa, podobna do jakiegoś innego zapachu własnej marki (albo nawet kilku).
Radosna, naiwna i sztuczna na maksa.
Ktoś się napracował wymyślając skład, z którego czuć jedynie: chemiczne cytrusy, duszącą piwonię i czyste piżmo.
Ale nazwa fajna.
Bombshell = a very attractive woman.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Bombshell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Bombshell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bombshell marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bombshell marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Yves Saint Laurent Black Opium Sarantis C-Thru Ruby Nina Ricci Nina Juicy Couture Viva la Juicy Guerlain La Petite Robe Noir Avon Scentini Nights Purple Pulse Marc Jacobs Daisy Dream Viktor&Rolf Flowerbomb Adidas Floral Dream Oriflame Visions V Love Story Victoria`s Secret Bombshell Summer 2014 Anna Sui La Vie de Boheme Chupa Chups Love Trap Divine Paradise Anna Sui Dolly Girl Donna Karan DKNY Be Delicious Electric Bright Crush Lancaster Summer Splash Puma Jam Woman Beyonce Heat Adidas Fruity Rhythm