Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bombshell Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell Victoria`s Secret dla kobiet

Bombshell marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bombshell został wydany w 2010 roku. Bombshell stworzyli Adriana Medina i Mark Knitkowski. Nutami głowy są tangeryna, grejpfrut, ananas, truskawka i marakuja; nutami serca są jaśmin, czerwone jagody, konwalia, piwonia i kwiat wanilii; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i mech dębowy.

Tangeryna Grejpfrut Ananas Truskawka Marakuja

Jaśmin Czerwone jagody Konwalia Piwonia Kwiat wanilii

Piżmo Nuty drzewne Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bombshell by Victoria`s Secret.

DaliA
Incanto Shine
Pink Boudoir

Bombshell Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bombshell jest bardzo świeża i cytrusowo owocowa, podobna do jakiegoś innego zapachu własnej marki (albo nawet kilku).
Radosna, naiwna i sztuczna na maksa.
Ktoś się napracował wymyślając skład, z którego czuć jedynie: chemiczne cytrusy, duszącą piwonię i czyste piżmo.
Ale nazwa fajna.
Bombshell = a very attractive woman.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Bombshell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Bombshell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bombshell marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bombshell marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Decadence Dolce&Gabbana D&G Light Blue Marc Jacobs Daisy Dream Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Prada Prada Candy Lanvin Jeanne Lanvin Couture Viktor&Rolf Bonbon Britney Spears Fantasy Marc Jacobs Daisy Avon Simply Her Celine Dion Pure Brilliance Gucci Flora by Gucci Glorious Mandarin Burberry Burberry Brit Sheer Sarantis C-Thru Pearl Garden Marc Jacobs Dot Yves Rocher Yria Yves Saint Laurent Black Opium Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Hermes Elixir des Merveilles