Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Body by Victoria Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

ozonowy
wodny

Body by Victoria marki Victoria`s Secret to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Body by Victoria został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mimoza, mandarynka i frezja; nutami serca są piwonia, lilia, ogórek i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Mimoza Mandarynka Frezja

Piwonia Lilia Ogórek Hiacynt

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Body by Victoria by Victoria`s Secret.

My Glow

Body by Victoria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Body by Victoria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Body by Victoria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Body by Victoria marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Body by Victoria marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Cheap & Chic I Love Love Frederic Malle L'Eau d'Hiver Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Lanvin Lanvin L`Homme Bruno Acampora Musc Fiorucci Amore 14 White Sarantis B.U. Blossom Rasasi First Love Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Amway Ancestry Omnia Profumi Granato Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette