Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Body by Victoria Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

ozonowy
wodny

Body by Victoria marki Victoria`s Secret to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Body by Victoria został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mimoza, mandarynka i frezja; nutami serca są piwonia, lilia, ogórek i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Mimoza Mandarynka Frezja

Piwonia Lilia Ogórek Hiacynt

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Body by Victoria by Victoria`s Secret.

Body by Victoria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Body by Victoria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Body by Victoria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Body by Victoria marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Body by Victoria marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Abinoam Cobice Paco Rabanne Black XS for Her Burberry The Beat Max Mara Le Parfum Jennifer Lopez Deseo Forever Ramon Molvizar Precious Pink Room Parfum Pour Toi Smell Bent Sunshine Grossmith Shem - el- Nessim Amway Ancestry Love & Toast Pomme Poivre