Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Basic Instinct Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1

tuberozowy
Basic Instinct Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Basic Instinct marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Basic Instinct został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak morela, tuberoza, gardenia, Śliwka, paczula, róża turecka i wanilia.

Morela Tuberoza Gardenia Śliwka Paczula Róża turecka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Basic Instinct by Victoria`s Secret.

Basic Instinct Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Basic Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Basic Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Basic Instinct marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Basic Instinct marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Exotic Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Trance Essence Whyte Rabbit Bath and Body Works Midnight Pomegranate Oilily Lucky Girl Regency Cosmetics Sassique Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Adolfo Dominguez U Playboy Play It Lovely Bjorn Borg Love All Crystal Blue Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete