Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Basic Instinct Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1

tuberozowy
Basic Instinct Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Basic Instinct marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Basic Instinct został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak morela, tuberoza, gardenia, Śliwka, paczula, róża turecka i wanilia.

Morela Tuberoza Gardenia Śliwka Paczula Róża turecka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Basic Instinct by Victoria`s Secret.

Basic Instinct Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Basic Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Basic Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Basic Instinct marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Basic Instinct marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Versace Red Jeans Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Lancome Miracle Ultra Pink Adidas Fruity Rhythm Teo Cabanel Julia Alain Delon Lyra 2 Avon Chic in Black Anna Sui Rock Me! Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Tsi-La Organic Saqui Rasasi Emotion