Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Back to Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Back to Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Back to Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Back to Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Back to Pink został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są Śliwka i cytryna; nutami serca są frezja, lilia wodna i hiacynt; nutami bazy są wata cukrowa, piżmo i nuty drzewne.

Śliwka Cytryna

Frezja Lilia wodna Hiacynt

Wata cukrowa Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Back to Pink by Victoria`s Secret.

Back to Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Back to Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Back to Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Back to Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Back to Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino V Ete Hugo Boss Femme Escada Sexy Graffiti Sonia Rykiel Rykiel Rose Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Etienne Aigner Private Number Avon Pur Blanca Blush Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Oscar de la Renta So de la Renta Morgan Psychedelice Animale Animale Temptation