Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet

Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet

Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Amber Romance Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Amber Romance marki Victoria`s Secret to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia, nuty słodkie, wanilia, drzewo sandałowe, rumianek, aloes, ambra, cukier i mleko.

Wiśnia Nuty słodkie Wanilia Drzewo sandałowe Rumianek Aloes Ambra Cukier Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Romance by Victoria`s Secret.

Timeless
Gloria
Fire & Ice

Amber Romance Recenzje Perfum

matka1973
matka1973

amber romance to słodkie, dojrzałe wiśnie zanurzone w ciepłym cukrowo - mlecznym syropie z dużą ilością wanilii; pyszny zapach, który po jakimś czasie gubi owocowy aromat wisienki i pozostaje na skórze jako ulubiony cukierek - aksamitna, nie za słodka krówka; jak dla mnie, która pokochała słodycze na zabój- rewelacja

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Amber Romance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Amber Romance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Romance marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Romance marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Hermes Eau des Merveilles Cacharel Noa Keiko Mecheri Loukhoum Bvlgari Jasmin Noir Prada Infusion d'Iris Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dior Addict Guerlain Insolence Burberry London Avon Far Away Serge Lutens Ambre Sultan Bvlgari Petits et Mamans Calvin Klein Euphoria Tom Ford Black Orchid Thierry Mugler Alien Narciso Rodriguez Narciso L`Occitane en Provence Eau des Baux Prada Prada (Amber) Burberry The Beat