Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Venus De L'Amour Vicky Tiel dla kobiet

Venus De L'Amour Vicky Tiel dla kobiet

Venus De L'Amour marki Vicky Tiel to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Venus De L'Amour został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, brzoskwinia i aldehydy; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), kolendra, konwalia, bazylia, liść fiołka i mimoza; nutami bazy są piżmo, paczula, benzoes, mirra i heliotrop.

Bergamotka Mandarynka Brzoskwinia Aldehydy

Irys Jaśmin Ylang-ylang Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kolendra Konwalia Bazylia Liść fiołka Mimoza

Piżmo Paczula Benzoes Mirra Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Venus De L'Amour by Vicky Tiel.

Venus De L'Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Venus De L'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Venus De L'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Venus De L'Amour marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Venus De L'Amour marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Soul Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Alexander McQueen Kingdom Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Montana Just Me Aqaba Aqaba Classic Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Parfum d`Empire Ambre Russe Perry Ellis 360° Black for Men DSH Perfumes Jitterbug DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Sinfonia di Note Jardin d’Orient