Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Ulysse Vicky Tiel dla mężczyzn

Ulysse Vicky Tiel dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Ulysse marki Vicky Tiel to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są neroli, yuzu, rezeda, mandarynka i lima; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), goździk (roślina), lawenda, głóg i nuty drzewne; nutami bazy są paczula, benzoes, piżmo, wanilia i mech dębowy.

Neroli Yuzu Rezeda Mandarynka Lima

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Goździk (roślina) Lawenda Głóg Nuty drzewne

Paczula Benzoes Piżmo Wanilia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ulysse by Vicky Tiel.

Ulysse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Ulysse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Ulysse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ulysse marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ulysse marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Daddy Yankee Daddy Yankee Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Lancome Hypnose Homme Cologne Joop! Jump Pino Silvestre Pino Silvestre Original Jeanne Arthes Extreme Limit Rock Hugo Boss Boss Number One Lili Bermuda 32 North Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Faconnable Faconnable Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Erox Realm Men