Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Sirene Vicky Tiel dla kobiet

Sirene Vicky Tiel dla kobiet

Mam: 1

Sirene marki Vicky Tiel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sirene został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, brzoskwinia, geranium, esencja różana, fiołek, jaśmin, piwonia, ylang-ylang, piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Pomarańcza Brzoskwinia Geranium Esencja różana Fiołek Jaśmin Piwonia Ylang-ylang Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sirene by Vicky Tiel.

Sirene Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Sirene, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Sirene, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sirene marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sirene marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Victoria`s Secret Breathless Chantecaille Le Jasmin Philosophy Baby Grace Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Caron Pois de Senteur Rothenstein Cri de Fleur Giorgio Valenti Giorgio by Valenti Lush Lust Florascent Rose