Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Sirene Vicky Tiel dla kobiet

Sirene Vicky Tiel dla kobiet

Mam: 1

Sirene marki Vicky Tiel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sirene został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, brzoskwinia, geranium, esencja różana, fiołek, jaśmin, piwonia, ylang-ylang, piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Pomarańcza Brzoskwinia Geranium Esencja różana Fiołek Jaśmin Piwonia Ylang-ylang Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sirene by Vicky Tiel.

Sirene Recenzje Perfum

Sirene by Vicky Tiel 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Sirene, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Sirene, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sirene marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sirene marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenneth Cole Black Avon Surreal David & Victoria Beckham Intimately Beckham Prince Matchabelli Aviance Night Musk Il Profvmo Aria di Mare The Healing Garden Sheer Passion Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Jean Paul Gaultier Classique X Demeter Fragrance Funeral Home M. Micallef Gardenia Jennifer Aniston Lolavie Crabtree & Evelyn Gardenia