Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Sirene Vicky Tiel dla kobiet

Sirene Vicky Tiel dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

Sirene marki Vicky Tiel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sirene został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, brzoskwinia, geranium, esencja różana, fiołek, jaśmin, piwonia, ylang-ylang, piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Pomarańcza Brzoskwinia Geranium Esencja różana Fiołek Jaśmin Piwonia Ylang-ylang Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sirene by Vicky Tiel.

Sirene Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Sirene, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Sirene, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sirene marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sirene marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Michael Kors Very Michael Kors Mariah Carey Luscious Pink Guerlain Un Air de Samsara La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Burberry Burberry London Special Edition for Women Demeter Fragrance Lilac The Body Shop Love ETC L`Erbolario Peonie Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Le Jardin Retrouve The Lys Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Presque Nue In The Nude Almost Acorelle R de Rose