Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Sensuel Vicky Tiel dla kobiet

Sensuel Vicky Tiel dla kobiet

Sensuel marki Vicky Tiel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sensuel został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, jaśmin, gardenia, drzewo sandałowe, wanilia, konwalia, fiołek, pieprz, cyklamen, malina, aksamitka i nuty zielone.

Wetyweria Piżmo Jaśmin Gardenia Drzewo sandałowe Wanilia Konwalia Fiołek Pieprz Cyklamen Malina Aksamitka Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensuel by Vicky Tiel.

Sensuel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Sensuel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Sensuel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensuel marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensuel marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Chanel Allure Carla Fracci Carla Fracci Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Alfred Sung Sung Spa Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Yardley Pink Lace Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Keiko Mecheri Mogador Henri Bendel Vanilla Flower Oriflame Chiffon