Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Originale Vicky Tiel dla kobiet

Originale Vicky Tiel dla kobiet

Originale marki Vicky Tiel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są rezeda, mandarynka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, narcyz, hiacynt i heliotrop; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Rezeda Mandarynka Cytryna Amalfi

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Narcyz Hiacynt Heliotrop

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Originale by Vicky Tiel.

Originale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Originale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Originale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Originale marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Originale marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Lacroix Bazar Police Wings Femme Frederic Malle En Passant Esteban Tempete de Zeste Gres Folie Douce Bill Blass Couture 8 Marilyn Miglin Pheromone Berkeley Square White Muguet mark. mark Earth D.S. & Durga Silent Grove Callaghan Lilith Farmacia SS. Annunziata Takis