Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Destine Vicky Tiel dla kobiet

Destine Vicky Tiel dla kobiet

Destine marki Vicky Tiel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Destine został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, różowy pieprz, nuty owocowe, lilia wodna, jaśmin, konwalia, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz Nuty owocowe Lilia wodna Jaśmin Konwalia Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Destine by Vicky Tiel.

Destine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Destine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Destine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Destine marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Destine marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis Perry Ellis f Bath and Body Works Wild Honeysuckle Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Rodier Eau Legere Alain Delon Samourai Woman Guerlain Muguet Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Krigler English Promenade Stacked Style Empress Lilly Yardley English Rose Florascent Aqua Floralis 1er Mai