Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vespa for Her Vespa dla kobiet

Vespa for Her Vespa dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Vespa for Her Vespa dla kobiet Zdjęcia Vespa for Her Vespa dla kobiet Zdjęcia Vespa for Her Vespa dla kobiet Zdjęcia Vespa for Her Vespa dla kobiet Zdjęcia

Vespa for Her marki Vespa to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Vespa for Her został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Beaulieu. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i imbir; nutami serca są kwiat pomarańczy, heliotrop i jabłko; nutami bazy są cedr, wanilia i białe piżmo.

Cytryna Bergamotka Imbir

Kwiat pomarańczy Heliotrop Jabłko

Cedr Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vespa for Her by Vespa.

Vespa for Her Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

Dominującą nutą tego zapachu jest jabłko. Niestety nie takie cudownie słodziutkie, jak np. u Niny Ricci - tylko... bardzo sztuczne. Podszyto je nutą piżma i bergamotki, ale pachnidło aż "trzeszczy" od sztuczności. Mnie od tego zapachu mdli. Może z początku jest nawet i fajnie, ale potem na nadgarstku - zapach szybko wietrzeje i tyle go widzieliśmy. Czyli trwałość skandaliczna.
Gdzieś tam z tyłu majaczy jeszcze cytryna, ale jeśli ktoś szuka porządnego zapachu: rześkiego i cytrusowego, ba jabłkowego - to się zawiedzie. Vespa jest jednak fajna na wakacjach we Włoszech, gdy jeździmy wąskimi uliczkami z jakimś przystojniakiem, a nie nieudany tu zapach ;)

Vespa for Her by Vespa 2.33 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vespa Vespa for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vespa Vespa for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vespa for Her marki Vespa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vespa for Her marki Vespa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Guerlain La Petite Robe Noir Oriflame Amethyst Fatale Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune L`Artisan Parfumeur Tea for Two Torrente L`Or de Torrente Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Avon Tahitian Holiday Yves Rocher Neonatura Souffle Avon Slip Into Daring Jovan Secret Amber Oriflame Sun Thierry Mugler Womanity Jennifer Lopez Miami Glow Ralph Lauren Ralph Hot Tesori d`Oriente Marrakech Ambra e Zafferano Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Clinique Simply Clinique Avon Far Away Exotic