Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vespa for Her Vespa dla kobiet

Vespa for Her Vespa dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 2

Vespa for Her Vespa dla kobiet Zdjęcia Vespa for Her Vespa dla kobiet Zdjęcia Vespa for Her Vespa dla kobiet Zdjęcia Vespa for Her Vespa dla kobiet Zdjęcia

Vespa for Her marki Vespa to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Vespa for Her został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Beaulieu. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i imbir; nutami serca są kwiat pomarańczy, heliotrop i jabłko; nutami bazy są cedr, wanilia i białe piżmo.

Cytryna Bergamotka Imbir

Kwiat pomarańczy Heliotrop Jabłko

Cedr Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vespa for Her by Vespa.

Vespa for Her Recenzje Perfum

Forest
Forest

Mam jeszcze spore pokłady nadziei, które co jakiś czas umniejszam kupując zapach ze średniej półki czy celebrycki.
I nie mówię, że są one złe bo często trafiam i na prawdziwe perełki, także bilans wychodzi chyba na zero ;)
Jednak w tym wypadku zafundowałam sobie strzał w kolano, robiąc większe zakupy trafiłam na Vespę wraz z balsamem za jakieś grosze. No i kupiłam i powiem, że nawet za te 20zł czuję się nieco oszukana.
Zapach z tych co to pretendują do bycia dobrymi dla każdego, świeżak bez wyrazu.
Głównie czuję jabłko, takie zielone hipermarketowe Granny Smith z odrobiną wanilii, piżma i skórki z cytryny ale takiej sztucznej toaletowo/mydlanej.
Całość podobna jakościowo do odświeżaczy powietrza Airwick.
Balsam spisuje się o niebo lepiej chyba po prostu nie czuć w nim tej drażniącej, cytrynowej skórki.
Poleciłabym go tylko na wiosne dla nastolatki.
Flakon nijaki, wykonanie jak najbardziej ok, wszystko dobrze spasowane całkiem jakościowe.
Trwałość nędzna, jedna warstwa max. 2h. Kilka warstw (dla mnie to tak jak spryskanie się od stóp do głów) wyczuwalny ok. 4-5h ale to komiczne, żeby się zlewać wodą aby cokolwiek poczuć...
Tak więc na jakiś czas daję sobie spokój z takimi wynalazkami, Vespa bardzo umiejętnie mnie zniechęciła. Czuję, że w niej pachnę tanio i sztucznie. Nie widzę w tym zapachu nic przyciągającego uwagę ani nawet przyjemnej świeżości – za te pieniądze można naprawdę kupić coś o niebo lepszego.

cirilla
cirilla

Dominującą nutą tego zapachu jest jabłko. Niestety nie takie cudownie słodziutkie, jak np. u Niny Ricci - tylko... bardzo sztuczne. Podszyto je nutą piżma i bergamotki, ale pachnidło aż "trzeszczy" od sztuczności. Mnie od tego zapachu mdli. Może z początku jest nawet i fajnie, ale potem na nadgarstku - zapach szybko wietrzeje i tyle go widzieliśmy. Czyli trwałość skandaliczna.
Gdzieś tam z tyłu majaczy jeszcze cytryna, ale jeśli ktoś szuka porządnego zapachu: rześkiego i cytrusowego, ba jabłkowego - to się zawiedzie. Vespa jest jednak fajna na wakacjach we Włoszech, gdy jeździmy wąskimi uliczkami z jakimś przystojniakiem, a nie nieudany tu zapach ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vespa Vespa for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vespa Vespa for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vespa for Her marki Vespa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vespa for Her marki Vespa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Oriflame Amethyst Fatale Guerlain La Petite Robe Noir Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune L`Artisan Parfumeur Tea for Two Torrente L`Or de Torrente Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Thierry Mugler Womanity Yves Rocher Neonatura Souffle Jovan Secret Amber Ralph Lauren Ralph Hot Clinique Simply Clinique Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Avon Far Away Exotic Ghost Ghost Calvin Klein Secret Obsession Eisenberg J'ose Montale Intense Cafe Guerlain Idylle