Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vespa Sensazione for Him Vespa dla mężczyzn

Vespa Sensazione  for Him  Vespa dla mężczyzn

Vespa Sensazione  for Him  Vespa dla mężczyzn Zdjęcia Vespa Sensazione  for Him  Vespa dla mężczyzn Zdjęcia Vespa Sensazione  for Him  Vespa dla mężczyzn Zdjęcia Vespa Sensazione  for Him  Vespa dla mężczyzn Zdjęcia

Vespa Sensazione for Him marki Vespa to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vespa Sensazione for Him został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dora Baghriche-Arnaud. Nutami głowy są rabarbar, jabłko i mandarynka; nutami serca są czarna herbata, lawenda i kora drzewa figowego; nutami bazy są paczula, wanilia i ambroksan.

Rabarbar Jabłko Mandarynka

Czarna herbata Lawenda Kora drzewa figowego

Paczula Wanilia Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vespa Sensazione for Him by Vespa.

Vespa Sensazione for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vespa Vespa Sensazione for Him , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vespa Vespa Sensazione for Him , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vespa Sensazione for Him marki Vespa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vespa Sensazione for Him marki Vespa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Liz Claiborne Curve Kicks for Men Baldessarini Del Mar Caribbean Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Crabtree & Evelyn Nomad Luciano Soprani Soprani Uomo Jardin de France Svetlana Lotto Gravity Power for Men Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Rubino Cosmetics Predateur ou Proie CnR Create Virgo for Men