Marki » T-Z » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Vertigo Vertigo Parfums dla kobiet

Vertigo Vertigo Parfums dla kobiet

aldehydowy

Vertigo marki Vertigo Parfums to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Vertigo został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Krakower. Nutami głowy są cytryna amalfi, pomarańcza, aldehydy, nuty zielone i konwalia; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, galbanum, wanilia i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytryna Amalfi Pomarańcza Aldehydy Nuty zielone Konwalia

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Galbanum Wanilia Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vertigo by Vertigo Parfums.

Magic
Vicolo Fiori
Adrienne Vittadini

Vertigo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vertigo Parfums Vertigo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vertigo Parfums Vertigo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vertigo marki Vertigo Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vertigo marki Vertigo Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Gianfranco Ferre Ferre by Ferre Dolce&Gabbana Sicily Van Cleef & Arpels First Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Dry Clean Moschino L`eau Cheap and Chic Nina Ricci Nina (1987) Yardley Lace The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil Frederic Malle Iris Poudre Atkinsons Baruffa Coty Lady Stetson Coty L'Aimant