Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Yellow Jeans Versace dla kobiet

Yellow Jeans Versace dla kobiet

Yellow Jeans marki Versace to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Yellow Jeans został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są mandarynka, fiołek, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są herbata, heliotrop i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Mandarynka Fiołek Brzoskwinia Bergamotka

Herbata Heliotrop Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yellow Jeans by Versace.

Yellow Jeans Recenzje Perfum

Yellow Jeans by Versace 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Yellow Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Yellow Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yellow Jeans marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yellow Jeans marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Azzaro Blue Charm Shiseido Relaxing Fragrance Leonard Leonard de Leonard Chantecaille Wisteria Floris Night Scented Jasmine Molinard Les Fleurs: Rose Atelier Flou Paradis Paradis A Perfume Organic Green Lostmarch L’eau de l’Hermine Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style Florascent Aqua Aromatica The Vert