Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Yellow Jeans Versace dla kobiet

Yellow Jeans Versace dla kobiet

Yellow Jeans Versace dla kobiet Zdjęcia

Yellow Jeans marki Versace to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Yellow Jeans został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są mandarynka, fiołek, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są herbata, heliotrop i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Mandarynka Fiołek Brzoskwinia Bergamotka

Herbata Heliotrop Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yellow Jeans by Versace.

Yellow Jeans Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Yellow Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Yellow Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yellow Jeans marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yellow Jeans marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Versace Versace Essence Emotional Benetton B. United Jeans Woman Leonard Leonard de Leonard Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Molyneux Modern Quartz Viktor&Rolf Eau Mega Nicolas Danila Amerindian Gardens Nicolas Danila European Gardens Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Stacked Style Baroque Bleu