Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

White Jeans Versace dla kobiet

White Jeans Versace dla kobiet

White Jeans marki Versace to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. White Jeans został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są przyprawy, kwiat pomarańczy, Śliwka, malina, galbanum i brzoskwinia; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, lilia, gardenia, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, cynamon, wanilia, goździk (przyprawa) i cedr.

Przyprawy Kwiat pomarańczy Śliwka Malina Galbanum Brzoskwinia

Goździk (roślina) Tuberoza Lilia Gardenia Jaśmin Ylang-ylang Róża

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Cynamon Wanilia Goździk (przyprawa) Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Jeans by Versace.

White Jeans Recenzje Perfum

przemas
przemas

Cudowny zapach dla kobiet po 40. Pudrowy, klasyczny ,narkotyzująco intensywny ale nie narzucający się. Kojarzy mi się Gabrielą Kownacką ,z którą miałem okazje pracować parę dni...

White Jeans by Versace 4.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace White Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace White Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Jeans marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Jeans marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Jacomo Jacomo for Her Theo Fennell Theo Fennell Scent Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Carven Ma Griffe Pierre Balmain Ivoire de Balmain Molyneux Quartz pour Femme Hermes Doblis Parfumerie Generale Corps et Ames Balenciaga Balenciaga Paris Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Jean Patou Cocktail Jean Patou Normandie