Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

White Jeans Versace dla kobiet

White Jeans Versace dla kobiet

White Jeans Versace dla kobiet Zdjęcia

White Jeans marki Versace to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. White Jeans został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są przyprawy, kwiat pomarańczy, Śliwka, malina, galbanum i brzoskwinia; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, lilia, gardenia, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, cynamon, wanilia, goździk (przyprawa) i cedr.

Przyprawy Kwiat pomarańczy Śliwka Malina Galbanum Brzoskwinia

Goździk (roślina) Tuberoza Lilia Gardenia Jaśmin Ylang-ylang Róża

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Cynamon Wanilia Goździk (przyprawa) Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Jeans by Versace.

White Jeans Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Otwarcie jest tu dosyć ostre, czuję minioną dekadę (albo i kilka), czyli na bogato. Dużo ylangu i białych kwiatów, trochę owoców podanych w wintydżowy sposób, z czego ja wyłapuję głównie śliwkę, pewnie dlatego, że kocham te owoce w perfumach. Wrażenie jakby odrobinę szyprowe (?). Gdzieś w tle świdrują przyprawy z goździkami na czele.
Najpiękniej dla mnie dzieje się tu po gruntownym ułożeniu na skórze, czyli od kilkunastu minut po aplikacji, a im dalej tym piękniej. Znikają owoce, zaś pojawia się przyjemna, cudowna kremowość, lekko pudrowa, jakby masełkowa słodycz. Sprawia to wrażenie ciepłego, słodkiego balsamu do ciała. Nie ma tu mydełka, tylko przyjemnie słodka i nabalsamowana czystość. Zapach odurzający i uzależniający. Odkąd je poznałam używam bardzo często, z naciskiem na wieczór bez względu na porę roku. Ale nie polecam w upały, biały flakon może zmylić ;) Nie są to lekkie i łatwe perfumy. Ciężar zawartości tego niewinnego flakonu może przygnieść miłośniczki nowoczesnych, lekkich kompozycji.
Parametry pod każdym względem bardzo dobre!

przemas
przemas

Cudowny zapach dla kobiet po 40. Pudrowy, klasyczny ,narkotyzująco intensywny ale nie narzucający się. Kojarzy mi się Gabrielą Kownacką ,z którą miałem okazje pracować parę dni...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace White Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace White Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Jeans marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Jeans marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Talisman Cacharel Liberte Montana Montana Mood Sexy Germaine Monteil Royal Secret Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night DSH Perfumes Parfum de Grasse Infusion Organique Sands of Morocco O Boticario Sensuelle Essence Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Faberlic Ivresse de L´amour Alviero Martini Urban Safari Woman