Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Versus Uomo Versace dla mężczyzn

Versus Uomo Versace dla mężczyzn

Versus Uomo Versace dla mężczyzn Zdjęcia Versus Uomo Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Versus Uomo marki Versace to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Versus Uomo został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są lima, lawenda, nuty zielone, mandarynka, brzoskwinia, petitgrain, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, goździk (roślina), jodła balsamiczna, korzeń irysa, jaśmin i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes, wanilia i cedr.

Lima Lawenda Nuty zielone Mandarynka Brzoskwinia Petitgrain Bergamotka Cytryna

Kolendra Goździk (roślina) Jodła balsamiczna Korzeń irysa Jaśmin Brazylijskie drzewo różane

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versus Uomo by Versace.

Lancaster Eau de Concentree

Versus Uomo Recenzje Perfum

Versus Uomo by Versace 3.78 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versus Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versus Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versus Uomo marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versus Uomo marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Envy for Men Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Havane Dolce&Gabbana D&G Yves Saint Laurent M7 Bvlgari Bvlgari Man Christian Dior Eau Sauvage Chanel Allure Pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Intense Azzaro Acteur Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Guerlain Guerlain Homme Intense Givenchy Pi Montale Black Aoud Bentley Bentley for Men Davidoff Zino Davidoff